Together, we create! Together, we transform! Together, we empower! Together, we inspire! Together, we connect! Together, we grow! Together, we create! Together, we transform! Together, we empower! Together, we inspire! Together, we connect! Together, we grow! Together, we create! Together, we transform! Together, we empower! Together, we inspire! Together, we connect! Together, we grow!

PROJEKAT

spot_img

ISPRATI

SEÑOR predstavio FUSSNOTU — prvi parfem za stopala na svetu!

REGION – Povodom više od 10 godina „izuvanja iz cipela“, Señor je javnosti predstavio prvi svetski nišni parfem za stopala – Fussnotu.

Poznat po nekonvencionalnom pristupu komunikaciji i brendingu, kao i uvek zanimljivim samoiniciranim projektima, Señor ni ovog puta nije razočarao. Kako bi preneli osećaj kada svojom kreativnošću klijenta ili kolegu iz struke ostave bez daha (ili – izuju iz cipela), kreirali su Fussnotu – nišni parfem za stopala, i to prvi na svetu.

Sam miris razvijen je u saradnji sa hrvatskom parfemskom kućom Sortilège Olfactive Arts, a opisuju ga ovako: Fussnota je bosonoga šetnja po tek pokošenoj travi u vrtu bergamota, predah na dekici uz španski kolač Bizcocho de Limón, pa dremka na popodnevnom suncu uz miris obližnjeg kedra. Idealna je za bose(b)ne prilike, ali i kada ti se ništa ne da.

„Lepo je kada sa pogledom na zagrebački Botanički vrt možeš stvarati svetske novitete. Najčešće svoje ideje izražavamo kroz vizuelnu, verbalnu i zvučnu komunikaciju, a kako do sada nismo imali priliku da razvijamo mirisni brending, stvorili smo ga sami. Nadam se da će naš novi proizvod biti spa(s) za stopala“, izjavila je Iva Kaligarić, strateška direktorka i vlasnica agencije Señor.

„U današnje vreme AI bujice i preobilja sadržaja, najgore što možeš biti je lako zanemarljiv. Zato najviše volim ideje koje igraju po tankoj liniji između ‘ovo je genijalno’ i ‘šta sam upravo video?!’. Fussnota je definitivno jedna od takvih“, dodaje Jurica Ćorluka, kreativni direktor Señora.

Fussnota je dostupna za kupovinu na Señor webshopu.

„Ova sinergija stručnosti rezultirala je uravnoteženim identitetom koji je istovremeno bezvremenski i savremen, spajajući tim iz agencije Señor i tim iz štamparije Macan, koja je kao inovativni partner za luksuzna rešenja učestvovala u savetovanju, prototipiranju i proizvodnji ambalaže i papirne konfekcije za ovaj proizvod. Pakovanje je zahtevalo veštu kombinaciju dizajna i tehnika poput folioštampe, UV lakiranja i reljefne štampe. Upravo ovakvi izazovni projekti čine kreativnu industriju uzbudljivom“, izjavila je Anja Macan, CMO, Atelier štamparije Macan.

„Ideja je bila toliko jaka i jasna da je predlog papira stigao in media res – konceptualno povezan, Koehler Eco, 100% reciklirani ekološki papir. Nijanse ruže i žalfije bile su prirodan izbor – vizuelno i vrednosno, savršen spoj sa projektom. Ovakvi projekti bude nadu u održivu i pametnu kreativnost“, rekla je Katja Milković, Sales & Marketing Manager, Europapier Adria d.o.o.

Anketa

Koji projekat Marketing mreže Vam je omiljen ili se rado u njega uključujete?

Oceni tekst

0,00 od 5
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Povezani tekstovi

POSTAVI KOMENTAR

Molimo unesite Vaše ime
Molimo unesite Vaš komentar!