Together, we create! Together, we transform! Together, we empower! Together, we inspire! Together, we connect! Together, we grow! Together, we create! Together, we transform! Together, we empower! Together, we inspire! Together, we connect! Together, we grow! Together, we create! Together, we transform! Together, we empower! Together, we inspire! Together, we connect! Together, we grow!

PROJEKAT

spot_img

ISPRATI

Martin Lindstrom u maju u Beogradu

spot_img

Udruženje “Brend Stručnjaka” (BEA –Branding Experts Association) organizuje dolazak najvećeg svetskog brend eksperta, saradnika Filipa Kotlera, Martina Lindstroma.

Simpozijum će biti održan u subotu, 12. maja sa početkom od 11 časova u Opera & House Madlenianum u Beogradu za 500 odabranih delegata.

Martin Lindstrom je autor sedam svetskih bestselera iz oblasti brendiranja, među prvih 30 najmoćnijih ljudi na Forbs-ovoj listi, a ujedno i poštovan od strane klijenata i brendova kao ekspert koji specifičnim talentom biznis probleme pretvara u dobitke. Konsultant je kompanije LEGO od svoje dvanaeste godine, a Microsoft, Uniliver, Toshiba, Disney i American Express su samo neki brendovi na kojima je ostavio trag i svojim znanjem transformisao njihovo poslovanje.

“Znanje koje možeš da iskoristiš “ je slogan prvog ARK Regional Branding Symposium-a.
Na ovom interaktivnom događaju, delegate će kroz četiri dinamična bloka predavanja voditi lično Martin Lindstrom i to kroz jedinstven proces koji je godinama usavršavao i uspešno primenjivao u praksi. Delegati će imati ekskluzivno pravo da taj proces nauče, razgovaraju lično sa Martinom i dobiju savete kako da unaprede svoje poslovanje.

Patron simpozijuma je Alma Quattro. Kao kompanija koja govori jezik outdoora, Alma Quattro pažljivo sluša klijente i prilagođava pristup njihovim invdidualnim potrebama. Novi uvidi i drugačiji ugao posmatranja mogu da daju nove ideje, podjednako i brendovima i kompanijama.

Martin Lindstrom u svojim istraživanjima posebnu pažnju posvećuje ponašanju i navikama ljudi. U svojoj knjizi “Small data” otkriva svoja zapažanja i način kako da bolje razumemo ponašanje okruženja. Kompanija Alma Quattro podržava ovakav način istraživanja i razmišljanja jer “mali podaci” pomažu da se oglasne poruke prenesu pravim ljudima u pravo vreme.

Sve detaljne informacije o samoj prijavi i o događaju su dostupne na sajtu ARK Branding Symposium (https://arksymposium.com/), kao i na sajtu Martina Lindstroma (https://www.martinlindstrom.com/travel-map/).

spot_img

PROJEKAT

spot_img

Anketa

Koji projekat Marketing mreže Vam je omiljen ili se rado u njega uključujete?

Oceni tekst

5,00 od 5
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Povezani tekstovi

POSTAVI KOMENTAR

Molimo unesite Vaše ime
Molimo unesite Vaš komentar!